Ruszyła budowa kolejnej restauracji KFC. Będzie to czwarty lokal tej sieci w naszym mieście

Budowa restauracji KFC przy ul. Bohaterów Września w Lublinie
Budowa restauracji KFC przy ul. Bohaterów Września w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Zaczęła się budowa czwartej w Lublinie restauracji KFC. Lokal powstaje przy ul. Bohaterów Września, przy skrzyżowaniu z ul. Zelwerowicza.

KFC przy ul. Bohaterów Września

O tym, że przy ul. Bohaterów Września w Lublinie planowano budowę restauracji KFC, pisaliśmy już na początku roku. Roboty ziemne zaczęły się w sierpniu. Restauracja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw BP i sklepu Aldi.

Budynek będzie jednokondygnacyjny o powierzchni użytkowej wynoszącej 260 mkw. Dokumentacja przewiduje również obsługę drive thru.

Aktualnie w Lublinie działają trzy restauracje sieci KFC: przy al. Tysiąclecia (przy stacji Statoil), al. Witosa (Felicity Lublin) i ul. Lipowej (Lublin Plaza).

Budowa restauracji KFC przy ul. Bohaterów Września w Lublinie
Budowa restauracji KFC przy ul. Bohaterów Września w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.