Ruszył proces Moniki S. ws. zabójstwa swojego 10-letniego syna. Grozi jej dożywocie

sąd okręgowy lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Proces Moniki S., byłej prezes Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie, rozpoczął się w piątek w Sądzie Okręgowym w Lublinie. Prokuratura oskarża ją o zabójstwo 10-letniego syna.

Byłej prezes Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie grozi dożywocie

W piątek o godz. 9:00 w Sądzie Okręgowym w Lublinie rozpoczął się proces 40-letniej Moniki S., byłej prezes Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie. Kobieta jest oskarżona o uduszenie swojego 10-letniego syna. Do zabójstwa doszło w listopadzie 2019 roku w hostelu przy ul. Orlej w Lublinie

Monika S. udusiła chłopca kołdrą w łóżku, a następnie uciekła z miasta. Następnego dnia została zatrzymana w Puławach. Z ustaleń śledczych wynika, że Filip walczył o życie, ale nie miał sił, by się uwolnić. Podczas przesłuchania przyznała się do uduszenia syna. Grozi jej dożywocie.

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.