Remont ul. Krężnickiej w Lublinie. Na kierowców czekają utrudnienia

krężnicka lublin remont 2
Remont ul. Krężnickiej w Lublinie | fot. ZDM Lublin

Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę kolejnego odcinka ulicy Krężnickiej – od ul. Letniskowej do ul. Pasiecznej. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Remont ulicy Krężnickiej rozpoczął się już w zeszłym roku. Wtedy drogowcy wyremontowali odcinek o długości 1,9 km od skrzyżowania z al. Bryńskiego w kierunku granicy miasta. Miasto przystępuje do remontu kolejnej części ulicy.

Prace będą realizowane na 2,1-kilometrowym odcinku ul. Krężnickiej od wysokości ul. Letniskowej do ul. Pasiecznej. – Wykonawca w ramach zadania ułoży nową nawierzchnię, która obecnie jest w opłakanym stanie – mówi Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza.

Wyłoniony wykonawca będzie miał 30 dni na sporządzenie dokumentacji i kolejnych 30 na wykonanie prac budowlanych. – Prace drogowe rozpoczną się w maju lub czerwcu – dodaje Kieliszek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.