Ratując się przed zderzeniem z hyundaiem, uderzyła w latarnię. Teraz poszukuje sprawcy kolizji

Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowe
Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowej | fot. czytelniczka Joanna

A wszystko przez nieuważnego kierowcę hyundaia, który zajechał kierującej hondą drogę. Na szczęście, mimo że zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, nikt w nim nie ucierpiał.

Szuka sprawcy kolizji

Wracamy do sprawy groźnego zdarzenia, do którego doszło we wtorek (11.06) na ul. Krańcowej w Lublinie. Tam kierująca samochodem marki Honda uderzyła w uliczną latarnię. Kobieta tłumaczyła funkcjonariuszom, iż inny samochód podczas zmiany pasa ruchu zajechał jej drogę, a ta ratując się przed zderzeniem, ostro skręciła w prawo. Przejechała przez krawężnik i uderzyła w latarnię.

O tym pisaliśmy tu: Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowej. „Ktoś zajechał jej drogę”

Teraz do naszej redakcji odezwała się sama poszkodowana, z prośbą o pomoc w poszukiwaniach sprawcy kolizji.

„Kierowco czarnego hyundaia typu SUV, który doprowadziłeś do wtorkowego wypadku o godzinie około 7:25 na ulicy Krańcowej. Gdzie wymusiłeś na mnie ucieczkę na pas zieleni i wbiłam się autem w latarnie. Skasowałam auto doszczętnie, ja też ucierpiałam. Ty natomiast dodatkowo uciekłeś, nie udzielając pomocy. Jest kamera, która nagrała Twój manewr. Teraz tylko ustalenie tablic rejestracyjnych. Lepiej jak się sam zgłosisz na Północną do działu przestępstw. Będzie może mnie bolało. Na pewno nie pozdrawiam Cię” – pisze czytelniczka Joanna.

ZDJĘCIA

Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowej
Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowej | fot. czytelniczka Joanna
Uszkodzona honda w wyniku uderzenia w latarnię
Uszkodzona honda w wyniku uderzenia w latarnię | fot. czytelniczka Joanna

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.