Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowej. „Ktoś zajechał jej drogę”

Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowej
Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowej | fot. czytelniczka Ewa

Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek na ul. Krańcowej w Lublinie. Kierująca hondą kobieta uderzyła w przydrożną latarnię. Na szczęście skończyło się na niegroźnych potłuczeniach.

Uderzyła w latarnię, bo ktoś zajechał jej drogę

Do zdarzenia doszło we wtorek (11.06) około godz. 7:20 na ul. Krańcowej w Lublinie. W rejonie targu „Rynek Bronowice” samochód osobowy uderzył w latarnię uliczną. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jak ustalono, kierująca samochodem osobowym marki Honda 53-letnia kobieta poruszała się od strony ul. Chemicznej w kierunku ul. Droga Męczenników Majdanka. Jak twierdzi kobieta, inny samochód podczas zmiany pasa ruchu zajechał jej drogę.

Kierująca hondą, żeby nie uderzyć w samochód, wykonała manewr obronny, na skutek czego uderzyła w słup latarni. Na szczęście nikt nie został ranny. Tymczasem sprawca zdarzenia, nie będąc świadomym, jakie zagrożenie spowodował, po prostu pojechał dalej.

Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia. W tym celu zabezpieczą zapisy z pobliskich kamer.

ZDJĘCIA

Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowej
Honda uderzyła w latarnię na ul. Krańcowej | fot. czytelniczka Ewa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.