Zamknięcie skrzyżowania ulic: Długiej, Wyzwolenia oraz Wilczej

LPEC informuje, że w związku z wykonywaniem warstwy ścieralnej jezdni po zakończonej przebudowie sieci ciepłowniczej nastąpi zamknięcie skrzyżowania ulic: Długiej, Wyzwolenia oraz Wilczej. Zmiana organizacji ruch zostanie wprowadzona od 11 do 12 października zgodnie z poniższym harmonogramem.

We wtorek 11 października wykonywane będzie frezowanie ul. Wyzwolenia i ul. Długiej. Na czas wykonywania robót zamknięta zostanie ul. Wilcza na odcinku od ul. Asnyka do ul. Wyzwolenia.

W środę 12 października zamknięta dla ruchu będzie ul. Długa, ul. Wyzwolenia oraz w dalszym ciągu ul. Wilcza na odcinku od ul. Asnyka do ul. Wyzwolenia. Objazd w stronę Głuska przewidziano ulicami: Dywizjonu 303, Kunickiego i Mickiewicza. Jadąc od strony Głuska, objazdy przewidziano ulicami: Mickiewicza, Kunickiego i Dywizjonu 303. Ul. Sokolniki zamknięta będzie dla ruchu od strony ul. Wilczej, a od strony ul. Mickiewicza możliwy będzie tylko dojazd do posesji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.