Radosław Kolasiński poszukiwany do sprawy zabójstwa trzech chłopców w Płocku

Radosław Kolasiński jest poszukiwany do sprawy zabójstwa trójki dzieci w Płocku
Radosław Kolasiński jest poszukiwany do sprawy zabójstwa trójki dzieci w Płocku | fot. Policja

Policja poszukuje 42-letniego Radosława Kolasińskiego do sprawy zabójstwa trzech chłopców w jednym z mieszkań w Płocku. Na ich szyjach ujawnione zostały rany cięte.

Radosław Kolasiński podejrzany o zabójstwo chłopców w Płocku

Policjanci prowadzą intensywne czynności w sprawie zabójstwa trzech chłopców w wieku od 8 do 17 lat. Ich ciała z ranami ciętymi, zostały w środę 9 marca, odnalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku. Na zwłokach dzieci odkryto rany cięte szyi.

Czytaj więcej: https://spottedlublin.pl/horror-w-plocku-ciala-trojki-dzieci-w-mieszkaniu-mialy-rany-ciete-szyi/

Do sprawy zabójstwa policjanci prowadzą poszukiwania za 42-letnim Radosławem Kolasińskim. Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami. Najmłodszy był jego synem. W środę po południu samochód, którym poruszał się mężczyzna, został odnaleziony w miejscowości Wykowo – w rejonie rzeki Wisły.

„Do działaniach poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. O szczegółach prowadzonych działań operacyjnych nie informujemy. Śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku” – informuje policji w komunikacie.

Prokuratura Rejonowa w Płocku w ramach prowadzonych czynności do sprawy zabójstwa, wydała decyzję o publikacji wizerunku poszukiwanego Radosława Kolasińskiego.

Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był: w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach; szalik typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę i buty sportowe koloru niebieskiego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.