Horror w Płocku. Ciała trójki dzieci w mieszkaniu. Miały rany cięte szyi

taśma policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Ciała trójki dzieci znaleziono w środę w jednym z mieszkań w Płocku. Na ich szyjach ujawnione zostały rany cięte. To chłopcy w wieku 7 do 17 lat – podała policja.

Morderstwo w Płocku

Do zdarzenia doszło w środę (9.03) w jednym z mieszkań w Płocku. Służby otrzymały zgłoszenie od zaniepokojonej nastolatki, która przekazała, że ma problem ze skontaktowaniem się z jej kolegą. Pod wskazany adres wysłano strażaków, którzy weszli do mieszkania. W środku ujawnili zwłoki trzech chłopców w wieku 8, 12 i 17 lat.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Na zwłokach dzieci odkryto rany cięte szyi. W mieszkaniu nie było osób dorosłych. Na ten moment śledczy nie udzielają innych informacji o okolicznościach tego tragicznego zdarzenia. Trwają poszukiwania mężczyzny, który – według nieoficjalnych informacji – mógł mieć związek ze śmiercią chłopców.

Aktualizacja 11.03.2022: https://spottedlublin.pl/radoslaw-kolasinski-poszukiwany-do-sprawy-zabojstwa-trzech-chlopcow-w-plocku/

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.