Queen Województwa Lubelskiego 2019. Zobacz zdjęcia kandydatek

16 kandydatek powalczy o tytuł Queen Województwa Lubelskiego 2019 | fot. Artur Kowalski / Art Models

W czwartek, 25 kwietnia w Domu Kultury LSM odbędzie się gala finałowa Queen Województwa Lubelskiego 2019. Zobaczcie zdjęcia kandydatek.

W finale weźmie udział 16 finalistek wyłonionych we wcześniejszych castingach i finałach regionalnych na terenie województwa lubelskiego. Finalistki zaprezentują się w trzech prezentacjach: sukienki wieczorowe, odzież jeansowa i kostiumy kąpielowe. Ponadto w finale zaprezentują się młodzi artyści z Lublina w prezentacjach tanecznych i wokalnych.

Gościem specjalnym finału będzie Dominika Grabias, która w grudniu 2018 zdobyła tytuł główny Queen of Poland 2018 na Wyspach Zielonego Przylądka. Widzowie gali będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z Queen of Poland 2018, a także z laureatkami tegorocznego konkursu.

A już dziś można wybierać Queen Internetu. Swoje głosy można oddawać do 25 kwietnia do godz. 18.00. Sylwetki kandydatek znajdują się pod tym linkiem.

Organizatorem konkursu jest Agencja Promocji i Reklamy Art Models.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.