Próbował driftować citroenem na parkingu sklepu meblowego. To dopiero początek jego problemów

Driftował citroenem na parkingu Agata Meble
Driftował citroenem na parkingu Agata Meble | fot. KMP Lublin

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 30-letniego mieszkańca Lublina, który próbował driftować na parkingu sklepu meblowego przy ul. Jana Pawła II. To było jednak początkiem jego kłopotów.

Drift na zaśnieżonym parkingu

Do zdarzenia doszło w piątek (25.11) na parkingu przed sklepem meblowym przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. Późnym wieczorem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zwrócili uwagę na citroena, którego kierowca, wykorzystując mokry śnieg, próbował wprowadzać pojazd w kontrolowany poślizg. Funkcjonariusze z nieoznakowanego radiowozu od razu zareagowali.

Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec Lublina. Funkcjonariusze przekazali, że od samego początku zachowywał się dziwnie, a w pojeździe unosiła się woń marihuany. Mundurowi sprawdzili 30-latka w policyjnej bazie danych. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary kilku miesięcy pozbawienia wolności i nie miał prawa jazdy.

Podczas dalszej kontroli policjanci przeszukali samochód, w którym odnaleźli prawie 20 gramów marihuany. Ponadto 30-latek został poddany testom na zawartość narkotyków w organizmie. Wstępne wyniki wskazały wynik pozytywny. W związku tym pobrano krew do badań.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie ma do odbycia zaległą karę więzienia. Dodatkowo odpowie za popełnione przestępstwa i wykroczenia. Mogą grozić mu dodatkowe 3 lata więzienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Gdzie tacy idioci są produkowani .. .sami siebie wykopują się … Selekcja naturalna