Problem z dostępnością biletów na mecze żużlowe Motoru Lublin. Radny proponuje utworzenie strefy kibica

Manifestacja kibiców żużlowego Motoru Lublin na placu Litewskim
Manifestacja kibiców żużlowego Motoru Lublin na placu Litewskim | fot. Dominik Wąsik

Kibice żużlowego Motoru Lublin jeszcze poczekają na budowę nowego stadionu żużlowego w naszym mieście. Ilość miejsc na obecnym stadionie jest mocno ograniczona, a zakup biletu na mecze domowe można porównać do trafienia szóstki w totka.

Strefa kibica na mecze żużlowego Motoru Lublin

Interpelację w tej sprawie do prezydenta Lublina złożył radny Marcin Nowak. Radny prosi prezydenta o pomoc w zorganizowaniu w przestrzeni miasta strefy kibica. Jak argumentuje, pozwoli to wszystkim miłośnikom speedwayu, którym nie udało się nabyć biletów na mecz(e), wspólnie przeżywać emocje związane z rywalizacją popularnych Koziołków w tzw. strefie medalowej.

„Moim zdaniem strefa kibica powinna zostać utworzona zarówno w kontekście meczów wyjazdowych jak i spotkań rozgrywanych przy Al. Zygmuntowskich. Głęboko wierząc, że dwa finalne wydarzenia wiązać będą się z walką o złoto, serdecznie proszę o pomoc w rozwiązaniu tej kwestii, ukierunkowanej na dodatkową promocję Lublina i wsparcie najwspanialszych kibiców w Polsce” – pisze radny Marcin Nowak.

Radny czeka na odpowiedź prezydenta Lublina.

Zobacz także: Kibice żużlowego Motoru Lublin domagają się nowego stadionu. Mają dość „walki” o bilety

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.