Próba samobójcza na Tatarach. Mężczyzna wisiał na linie w przedpokoju

stryczek szubienica samobojstwo
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Gdyby nie szybka reakcja rodziny i patrolu policji, mężczyzna już by nie żył. 53-latek usiłował odebrać sobie życie wieszając się na linie w przedpokoju.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 21 na lubelskich Tatarach. Dużyrny komendy miejskiej policji w Lublinie otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że 53-latek usiłował popełnić samobójstwo. Natychmiast pod wskazany adres pojechali policjanci.

Funkcjonariusze na miejscu w przedpokoju jednego z mieszkań na lubelskich Tatarach zauważyli leżącego mężczyznę, który został odcięty przez członków rodziny.

Okazało się, że mężczyzna nie ma funkcji życiowych. Mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Prowadzili ją do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia, a później wspólnie z ratownikami medycznymi.

Po przywróceniu krążenia policjanci pomogli w przeniesieniu mężczyzny do karetki. Następnie został on przewieziony do szpitala i jest pod opieką specjalistów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.