Premier Mateusz Morawiecki w piątek spotka się z mieszkańcami Świdnika. To kolejna wizyta w naszym regionie

Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki | fot. KPRM

Już w najbliższy piątek w Świdniku odbędzie się spotkanie z obecnym premierem Polski Mateuszem Morawieckim. „Porozmawiajmy o naszej wspólnej przyszłości” – zapowiedział szef rządu. Spotkanie ma charakter otwarty.

Kolejna wizyta w naszym regionie

Od początku września premier aktywnie odwiedza nasze województwo. Na początku września był w Hrubieszowie, Dołhobyczowie i Tomaszowie Lubelskim, teraz odwiedzi Świdnik. „Polska jest jedna i zmienia się na lepsze dzięki inwestycjom realizowanym przez rząd PiS! Porozmawiajmy o naszej wspólnej przyszłości” – napisał na Facebooku premier.

To cię zainteresuje:

wizualizacja plac konstytucji
świdnik plac Konstytucji 3 maja | fot. Miasto Świdnik

Jak do tej pory Mateusz Morawiecki odwiedził II Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy, sprawdził sytuację na przejściu granicznym w Dołhobyczowie oraz spotkał się z Tomaszowa Lubelskiego. Kolejna jego wizyta odbędzie się w Świdniku.

Wybrane dla Ciebie:

Mateusz Morawiecki w Świdniku w ten piątek

Mateusz Morawiecki poinformował, że spotkanie w Świdniku odbędzie się w piątek, 22 września o godz. 18.00 na Placu Konstytucji 3 maja. Premier ma rozmawiać z mieszkańcami Świdnika o wspólnej przyszłości.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.