Pracownicy ujęli złodziejkę. Oczekując na policję, kobieta zdążyła ukraść telefon

Stokrotka Optima
Stokrotka Optima | materiały prasowe

Pracownicy Stokrotki ujęli kobietę na kradzieży artykułów spożywczych. Złodziejka została zaprowadzona przez ochronę na zaplecze sklepu, gdzie w czasie oczekiwania na patrol policji zdążyła ukraść jeszcze telefon ekspedientki.

Kradzież w Stokrotce

Do zdarzenia doszło w środę w Stokrotce przy ul. Bukietowej w Lublinie. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do kradzieży artykułów spożywczych. Sprawczyni została ujęta przez ochronę i zaprowadzona na zaplecze. Wartość mienia była niewielka, wiec sprawa kwalifikowała się na wykroczenie.

Policjanci na miejscu zastali ujętą 39-latkę. W trakcie czynności okazało się, że jedna z ekspedientek nie może znaleźć swojego telefonu komórkowego. Zaniepokojona kobieta poprosiła koleżankę, by do niej zadzwoniła. Wówczas usłyszała, że dźwięk dzwonka dochodzi z kieszeni ujętej 39-latki.

„Mieszkanka Lublina początkowo wyglądała na zdziwioną, jednak po chwili z pokorą wyjęła telefon z kieszeni i oddała właścicielce. Nieudolna złodziejka trafiła na 5. komisariat, gdzie usłyszała zarzuty kradzieży” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Skuteczna ochrona to taka której nie widzisz a ochroniarz widzi Ciebie….i uwierz mi nie tylko jest tak w Stokrotce ale i w Lidlu czy w Biedronce. Złodziej chodzącego dziadka i tak olewał