Pożar mieszkania w bloku na ul. Niepodległości w Kraśniku. Jedna ofiara śmiertelna

16422604 1201077850000199 6536548914604881181 o

Do pożaru doszło w piątkowe południe w Kraśniku. W mieszkaniu w bloku na ul. Niepodległości wybuchł pożar. W środku znaleziono ciało mężczyzny.

 

Do pożaru doszło dzisiaj około godz. 12:00. Do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kraśniku wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Niepodległości 36. Na miejsce zostały wysłane jednostki.

 

Do pożaru doszło w mieszkaniu na drugim piętrze. Z zeznań świadków wynikało, że w środku może znajdować się właściciel mieszkania. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natknęli się na zwłoki właściciela. W wyniku pożaru 3 osoby z objawami podtrucia dymem, zostały przetransportowane do szpitala.

 

Mieszkanie spłonęło doszczętnie. Ofiarą okazał się około 60-letni właściciel lokalu. Na miejscu pracuje, oprócz prokuratora, pracuje biegły pożarnictwa, który ma pomóc w ocenie przyczyny pożaru.

 

Do zdarzenia zadysponowano gaśniczy JRG PSP Kraśnik (3 zastępy) oraz Miejska OSP Kraśnik i OSP KSRG Urzędów. Na miejscu obecny był również zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kraśniku oraz dowódca JRG PSP w Kraśniku.

 

Zdjęcia | fot. Kraśnickie Ratownictwo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.