Pożar mieszkania przy Pozytywistów. Trzy osoby poparzone [ZDJĘCIA]

Pożar mieszkania przy ul. Pozytywistów w Lublinie | fot. KMP Lublin

We wtorek przed godz. 6 rano w jednym z mieszkań przy ul. Pozytywistów w Lublinie doszło do pożaru. Trzy osoby zostały poparzone, w tym policjant, który ewakuował domowników.

Pożar wybuchł na drugim piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Pozytywistów. Na miejscu jako pierwsi pojawili się policjanci, którzy weszli do mieszkania, w którym doszło do pożaru. Tam znajdowała się 92-letnia kobieta wraz z 52-letni synem.

Zarówno kobieta, jak i jej syn zostali zabrani do szpitali. 52-latek ma poważne poparzenia ciała. Z kolei w wyniku akcji ratunkowej z obrażeniami do szpitala trafił  także jeden z funkcjonariuszy. Policjant z IV komisariatu doznał m.in. poparzeń.

Strażacy nie potrafili po ugaszeniu ustalić przyczny pojawienia się pożaru w mieszkaniu. Niewykluczone, że mogło do niego dojść na skutek zaprószenia ognia w jednym z pomieszczeń.

Pożar mieszkania przy ul. Pozytywistów w Lublinie | fot. KMP Lublin
Ranny policjant po ewakuacji domowników z płonącego mieszkania | fot. KMP Lublin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.