Pożar Lidla w Wadowicach. Supermarket spalił się niemal doszczętnie

49896868 773954583003449 3072008893568647168 n
Pożar Lidla w Wadowicach | fot. facebook / DK52info

Trwa dogaszanie pożaru sklepu sieci Lidl, do którego doszło w Wadowicach w Małopolsce. Sklep spalił się niemal doszczętnie. Nikomu nic się nie stało.

Do pożaru doszło w poniedziałek około godz. 12 w sklepie sieci Lidl przy ul. Zegadłowicza w Wadowicach (woj. małopolskie). Ogień został zauważony przez pracowników sklepu, którzy szybko ewakuowali klientów na zewnątrz sklepu.

Ogień w krótkim czasie objął dach, który po spaleniu zawalił się do środka budynku sklepu. Na miejscu pracuje 25 zastępów straży pożarnej z Państwowej Straży Pożarnej oraz OSP. Strażacy dogaszają palący się sklep.

Na razie nie są znane okoliczności powstania pożaru, ani powstałe straty. Po udostępnionym zdjęciu na stronie DK52info na facebooku można wnioskować, że ze sklepu i towaru nic nie zostało.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.