Pożar dwóch samochodów na ul. Plac Singera w Lublinie [WIDEO]

pożar samochodu lublin lwowska podzamcze

Po południu na ul. Plac Singera w Lublinie doszło do pożaru samochodów marki renault i volkswagen.

 

Strażacy zgłoszenie o pożarze samochodu dostali o godz. 12:35. Ze zgłoszenia wynikało, że na ul. Plac Singera, a dokładnie przy garażach płonie samochód marki Renault Megane. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy, w tym 11 strażaków.

 

Właściciel samochodu podczas próby gaszenia samochodu został poparzony. Ratownicy medyczni przetransportowali go do szpitala.

 

Strażacy po dotarciu na miejsce zastali płonący samochód Renault Megane oraz stojący obok Volkswagen Transporter, który również zaczął się palić. Strażacy szybko opanowali ogień.

 

– Wiele wskazuje na to, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w Megane. Jak się okazało właściciel dokonywał wtedy naprawy samochodu – informuje kpt. mgr inż. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

 

Samochód Renault spłonął doszczętnie, a w Volkswagenie spłonął błotnik.

 

Wideo

18947329 1087844414682945 1168159945 o
fot. Ewelina

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.