Pożar drewnianego stropu w kamienicy przy ul. Lubartowskiej [ZDJĘCIA]

Pożar kamienicy przy ul. Lubartowskiej 25 | fot. Dominik Wąsik

Pięć zastępów straży pożarnej interweniowały przy pożarze w kamienicy przy ul. Lubartowskiej 25 w Lublinie. Z budynku mieszkalnego ewakuowano mieszkańców.

Informacje o pożarze w kamienicy przy ul. Lubartowskiej 25 strażacy otrzymali w środę po godz. 9.20. Ze zgłoszenia wynikało, że płonie drewniany strop na drugim piętrze kamienicy.

Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej, policja, zespół ratownictwa medycznego i zespół zarządzania kryzysowego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Na czas akcji gaśniczej ewakuowano mieszkańców całej kamienicy. Strażacy szybko opanowali sytuację. Trwa ustalenie przyczyny pożaru oraz wyliczanie powstałych strat.

Pożar kamienicy przy ul. Lubartowskiej 25 | fot. czytelnik Krzysiek
Pożar kamienicy przy ul. Lubartowskiej 25 | fot. Dominik Wąsik
Pożar kamienicy przy ul. Lubartowskiej 25 | fot. Dominik Wąsik


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.