Pożar domu w Starym Gaju. W środku strażacy znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwa ustalanie przyczyn nocnego pożaru, do którego doszło w jednym z domów w miejscowości Stary Gaj. W środku strażacy znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny.

Informację o pożarze drewnianego domu w miejscowości Stary Gaj strażacy otrzymali w piątek o godz. 2.12. Na miejscu interweniowało osiem zastępów straży pożarnej, w tym 35 strażaków. Gdy na miejsce przyjechały pierwsze zastępy ogień objął już cały dach.

Akcja gaśnicza trwała blisko pięć godzin. W środku mieszkania strażacy znaleźli zwęglone zwłoki 70-letniego mężczyzny, który leżał na łóżku. Na razie nie ustalono przyczyny pożaru. Straty oszacowano na 120 tys. zł.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.