Pożar domu w Osinie. Zapaliła się instalacja elektryczna od uderzenia pioruna

Pożar domu w Osinie, w gminie Borzechów | fot. Dominik Wąsik

Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu w miejscowości Osina, w gminie Borzechów. Zapaliła się instalacja elektryczna od uderzenia pioruna.

Informację o pożarze domu w Osinie strażacy otrzymali w czwartek przed godz. 15, kiedy przez powiat kraśnicki i lubelski przechodziła komórka burzowa. Na miejscu interweniowało siedem zastępów straży pożarnej i zespół ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zapaliła się instalacja elektryczna w piwnicy budynku. Spaleniu uległy kable instalacji elektrycznej oraz znajdujące się obok gazety, stare ubrania i skrzynki na napoje. Strażacy szybko opanowali ogień.

Pomocy medycznej wymagało starsze małżeństwo, które mieszka w tym domu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pożar domu w Osinie, w gminie Borzechów | fot. Dominik Wąsik
Pożar domu w Osinie, w gminie Borzechów | fot. Dominik Wąsik
Pożar domu w Osinie, w gminie Borzechów | fot. czytelnik Mateusz


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.