Pożar budynku socjalnego w Kraśniku. Nie żyje jedna osoba

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło we wtorek przy ul. Młyńskiej w Kraśniku. W środku płonącego budynku socjalnego policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 20.00. Strażacy otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Młyńskiej w Kraśniku płonie budynek socjalny, w którym znajduje się 10 mieszkań. Z budynku ewakuowano 11 osób, z czego 2 zostały przetransportowane do szpitala, ponieważ podejrzewano, że mogą być podtrute oparami dymu.

 

W trakcie prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych strażacy natrafili na butle LPG. Akcję ratowniczą, jak i działania gaśnicze utrudniało ponadto silne zadymienie. Podczas akcji gaśniczej w korytarzu zostało znalezione ciało. Lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny.

 

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Strażacy wykluczają zwarcie instalacji, ponieważ jak nas poinformowano budynek niedawno był remontowany. Na miejscu pracowało 9 jednostek straży pożarnej.

fot. Kraśnickie Ratownictwo


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.