Pożar budynku masarni w Niedrzwicy Dużej. Straty po pożarze oszacowano na 800 tys. zł

Pożar budynku masarni w Niedrzwicy Dużej
Pożar budynku masarni w Niedrzwicy Dużej | fot. OSP Strzeszkowice Duże

W nocy z wtorku na środę w miejscowości Niedrzwica Duża doszło do pożaru budynku masarni. Wstępne straty wywołane pożarem oszacowano na 800 tysięcy złotych.

Pożar masarni w Niedrzwicy Dużej

Informację o pożarze, który wybuchł w budynku masarni przy ul. Kraśnickiej w Niedrzwicy Dużej, strażacy otrzymali w środę (15.12) przed godz. 2 w nocy. Na miejscu interweniowało dziewięć zastępów straży pożarnej, w tym sześć z okolicznych OSP i 3 PSP. Ogień objął poddasze budynku.

„W związku z intensywnym zadymieniem strażacy pracowali w aparatach powietrznych. W toku prowadzonych działań przeszukano wnętrze obiektu pod kątem przebywania w nim osób. Strażacy byli zmuszeni przeprowadzić prace rozbiórkowe części poddasza, aby zlokalizować i ugasić pożar. Po zakończeniu akcji gaśniczej przewietrzono budynek” – mówi st. kpt. Andrzej Szacoń, oficer prasowy KM PSP w Lublinie.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległo wyposażenie obiektu, a także częściowo dach budynku. Straty powstałe na skutek zdarzenia oszacowano wstępnie na 800 tys. zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.