Powstanie nowy park handlowy. Inwestor wystąpił o wydanie decyzji środowiskowej

zakupy ubrania
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Inwestor parku handlowego Węglin Park wystąpił do Urzędu Miasta Lublin o wydanie decyzji środowiskowej dla budowy zespołu budynków handlowo-usługowych.

AKTUALIZACJA 17.05.2021:
► Na Węglinie powstanie park handlowy i restauracja z grillem amerykańskim

Park handlowy Węglin Park

Inwestorem nowego parku handlowego Węglin Park, który powstanie na działce o powierzchni prawie 28 000 mkw. przy ul. Jana Pawła II w dzielnicy Węglin, jest spółka Węglin Retail Park, której udziałowcami są Interbud-Lublin S.A (20 proc. udziałów) i spółka Interbud – Apartments (80 proc. udziałów).

Co na ten moment wiadomo o nowym parku handlowym? Niewiele. Inwestor dopiero wystąpił do Urzędu Miasta Lublin o wydanie decyzji środowiskowej dla budowy zespołu budynków handlowo-usługowych. Już wiemy, że pierwszym najemcą w parku handlowym będzie niemiecka sieć dyskontów Aldi.

Węglin Park ma być gotowy w 2022 roku. Szczegóły inwestycji nie są jeszcze znane.

weglin park
Działka na której powstanie park handlowy Węglin Park | Mapy Google

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.