Ruszyła budowa kolejnej galerii handlowej w Lublinie. Znajdzie się w niej 16 sklepów

Wizualizacja Retail Park Lublin u zbiegu ul. Wrotkowskiej i ul. Diamentowej | fot. Bień Architekci
Wizualizacja Retail Park Lublin u zbiegu ul. Wrotkowskiej i ul. Diamentowej | fot. Bień Architekci

Galeria handlowa Retail Park Lublin powstaje u zbiegu ulic Diamentowej i Wrotkowskiej, na terenie byłego punktu składu węgla. Na miejscu właśnie ruszyły prace ziemne.

AKTUALIZACJA:
Park handlowy Diamentowa Park gotowy. Otwarcie w marcu

Retail Park Lublin ma być budynkiem handlowo-usługowym, w którym znajdzie się 16 sklepów. Do dyspozycji kierowców będzie 161 miejsc parkingowych. Inwestorem nowej galerii handlowej w Lublinie jest spółka Globar Property, należąca do lubelskiej firmy developerskiej LUK. W miejscu inwestycji właśnie ruszyły prace ziemne, o czym poinformował jeden z podwykonawców.

W sąsiedztwie budowanego Retail Park Lublin znajduje się trzeci market sieci Kaufland, którego otwarcie planowane jest na połowę bieżącego roku. – „W sklepie przy ul. Diamentowej trwają ostatnie prace wykończeniowe. O jego szczegółach będziemy mogli powiedzieć bliżej otwarcia” – mówi Łukasz Pawlicki z biura prasowego Kaufland Polska Markety. Czytaj dalej…

>>> Czytaj także: W miejscu hipermarketu Tesco przy ul. Orkana otworzył się drugi market Kaufland w Lublinie

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.