Lublin. Park handlowy Diamentowa gotowy. Otwarcie w marcu

Wizualizacja Retail Park Lublin u zbiegu ul. Wrotkowskiej i ul. Diamentowej | fot. Bień Architekci
Wizualizacja Retail Park Lublin u zbiegu ul. Wrotkowskiej i ul. Diamentowej | fot. Bień Architekci

Przy ulicy Diamentowej 29B w Lublinie powstał park handlowy Diamentowa Park należący do spółki Global Property. Otwarcie obiektu zaplanowano na 11 marca.

AKTUALIZACJA:
Zmiana daty otwarcia parku handlowego Diamentowa Park w Lublinie

Otwarcie parku handlowego Diamentowa Park w Lublinie

Wśród najemców są: Neonet, JYSK, Pepco, Rossmann, Hebe, Dealz, Kik, sklep zoologiczny Kakadu, Optyk Diamentowa oraz salony Play i Plus. Diamentowa Park ma łączną powierzchnię 7,3 tys. mkw. i znajdzie się w nim łącznie 16 sklepów. Przed budynkiem przygotowano parking z 161 miejscami parkingowymi.

Projekt realizowała spółka Global Property, należąca do lubelskiej firmy developerskiej LUK. Park handlowy Diamentowa Park mieści się przy ul. Diamentowa 29B, w sąsiedztwie marketu Kaufland, u zbiegu ulic Diamentowej i Wrotkowskiej w Lublinie.

Trwają ostatnie, kosmetyczne prace wykończeniowe przed budynkiem. Najemcy dokonują zatowarowania swoich sklepów, a mieszkańcy z niecierpliwością czekają na otwarcie obiektu.

Otwarcie parku handlowego Diamentowa Park zaplanowano na czwartek 11 marca 2021 r. Wcześniej park handlowy nosił roboczą nazwę Retail Park Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.