Zmiana daty otwarcia parku handlowego Diamentowa Park w Lublinie

Park handlowy Diamentowa Park w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Park handlowy Diamentowa Park w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Do parku handlowego Diamentowa Park przy ul. Diamentowej w Lublinie wprowadzają się najemcy. Już wiadomo, że obiekt nie otworzy się w zapowiadanym terminie – czwartek, 11 marca.

Zmiana daty otwarcia Diamentowa Park

Przypomnijmy, że na początku marca pisaliśmy [Park handlowy Diamentowa gotowy. Otwarcie w marcu] o ostatnich pracach przy parku handlowym Diamentowa Park przy ul. Diamentowej 29B w Lublinie i planowanym terminie otwarcia, który był zaplanowany na czwartek, 11 marca. Ten termin został w ostatnim momencie zmieniony.

Obecnie do obiektu wprowadzają się kolejni najemcy, wśród których są m.in. Neonet, JYSK, Pepco, Kik, salon z materacami Senpo, sklep zoologiczny Kakadu, drogerie Rossmann i Hebe, salon optyczny, salony Play i Plus, kolektura Lotto oraz Dealz.

W planach była także siłownia/klub fitness oraz lokal gastronomiczny, ale z powodu obowiązujących obostrzeń potencjalni najemcy wstrzymali się przed otworzeniem swoich placówek w parku handlowym Diamentowa.

Przed galerią handlową Diamentowa Park u zbiegu ulic Diamentowej i Wrotkowskiej przygotowano parking z 170 miejscami parkingowymi. Po sąsiedzku znajduje się market sieci Kaufland.

Otwarcie Diamentowa Park zaplanowano na sobotę 27 marca 2021 r.

ZOBACZ TAKŻE:
Diamentowa Park w Lublinie. Otwarcie już w ten weekend. Jakie sklepy?

Park handlowy Diamentowa Park w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Park handlowy Diamentowa Park w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.