To będzie pierwszy sklep tej sieci w Lublinie i województwie lubelskim

aldi
Materiały prasowe

Na Węglinie powstanie park handlowy Węglin Park. Jednym z najemców obiektu będzie niemiecka sieć dyskontów Aldi. Otwarcie zaplanowano na październik 2022 r.

Dotychczas sieć dyskontów Aldi obecna była głównie w miastach południowej, centralnej i zachodniej Polski, gdzie marka została dobrze przyjęta przez klientów. Dzięki stale wzmacnianej kadrze w dziale nieruchomości, która liczy już kilkadziesiąt osób oraz nowym, regionalnym biurom w 8 miastach Polski, Aldi od początku 2020 r. swoją ekspansję prowadzi praktycznie na terenie całej Polski.

Już wiadomo, że jednym z miast po wschodniej stronie Polski, w którym Aldi otworzy swój pierwszy sklep będzie Lublin. Będzie to pierwszy dyskont niemieckiej sieci w województwie lubelskim. Aldi otworzy się w parku handlowym Węglin Park, który do października 2022 r. ma powstać w rejonie ul. Jana Pawła II, al. Kraśnickiej i ul. Gęsiej w Lublinie.

Właścicielem gruntu, na którym powstanie park handlowy Węglin Park jest spółka Węglin Retail Park, której udziałowcami są Interbud-Lublin S.A (20 proc. udziałów) i spółka Interbud – Apartments (80 proc. udziałów).

Aldi to międzynarodowa sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski ponad 140 sklepów i zatrudniająca niemal 3000 pracowników.

>>> Sugerujemy: Ruszyła budowa kolejnej galerii handlowej w Lublinie. Znajdzie się w niej 16 sklepów

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ooo taakk do kraju w którym nie ma praworządności się garną????????????Nie boją się????

  2. Jak zachód wszystko, wycofie to wtedy będą sklepy społem i puste CHAKI BEZROBOCIE 70 %i wtedy niejednemu się oczy, otworzą i będzie skomlec jakie to, były piękne czasy OSOBIŚCIE TAK BYM SOBIE ŻYCZYŁ BO, JEDNYM TO SIE W GŁOWACH PIPRZEWRACALO