Powiesił się po kłótni z żoną. Wcześniej pociął sobie nożem ręce i szyję

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kłótnia małżeńska mogła przerodzić się w prawdziwy dramat. Mężczyzna kłócąc się z żoną pociął sobie nożem ręce i szyję, a następnie uciekł z domu. Znaleźli go wiszącego na stalowej lince.

Dramatyczne sceny rozegrały się w czwartkowy poranek. Kilka minut po godz. 6 rano dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o awanturującym się w domu 31-latku. Ze zgłoszenia wynikało, że agresywny mężczyzna kłócąc się z żoną pociął sobie nożem ręce i szyję, a następnie uciekł z domu.

We wskazane miejsce pojechał patrol. Funkcjonariusze poszukując 31-latka sprawdzali zabudowania jego posesji. W pewnej chwili usłyszeli krzyk jego ojca, który odnalazł syna w zabudowaniach gospodarczych. Okazało się, że młody mężczyzna chcąc popełnić samobójstwo powiesił się na stalowej lince przymocowanej do haka.

31-latek nie dawał już oznak życia. Ojciec młodego mężczyzny uniósł wiszącego na lince syna, a policjanci zdjęli pętlę z jego szyi. Sierż. szt. Krzysztof Misiak i st. sierż. Radosław Ochmański natychmiast zaczęli reanimować nieprzytomnego 31-latka” – relacjonuje asp. szt. Marcin Józwik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Po chwili mężczyzna zaczął oddychać, jednak w dalszym ciągu był o nieprzytomny. Mundurowi do czasu przyjazdu karetki pogotowia opiekowali się 31-latkiem, cały czas kontrolowali jego funkcje życiowe. Po kilkunastu minutach karetką został odwieziony do szpitala.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.