Poranny pożar domu w Elizówce. Ogień strawił dach i poddasze

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Zalane dolne pomieszczenia domu i spalone poddasze oraz dach. To wynik porannego pożaru, do którego doszło w Elizówce koło Lublina. Na szczęście wszyscy domownicy ewakuowali się przed przybyciem pomocy.

Do pożaru domu jednorodzinnego doszło w poniedziałek około godz. 4.50 w Elizówce. Strażacy otrzymali informację o płonącym poddaszu domu. Na miejsce interweniowało 6 zastępów straży pożarnej, w tym 26 strażaków. Akcja gaśnicza zajęła 2 godz. 10 minut.

W wyniku pożaru spłonęło poddasze i dach domu, a pomieszczenia znajdujące się poniżej zostały zalane. Strażacy wstępnie straty oszacowali na kwotę 300 tys. zł. Przyczyna pożaru nie została ustalona.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.