Poranne utrudnienia na ul. Diamentowej. Tu zderzyły się trzy samochody (zdjęcia)

Poranne utrudnienia na ul. Diamentowej. Tu zderzyły się trzy samochody (zdjęcia)

Trzy auta zderzyły się we wtorkowy poranek (4 kwietnia) w rejonie skrzyżowania ul. Diamentowej z Krochmalną w Lublinie. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło o godz. 7:28 na ul. Diamentowej w rejonie skrzyżowania z Krochmalną. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki ford zatrzymał się przed przejściem, by przepuścić pieszego. Wtedy w jego tył najechała kierująca mitsubishi, a w nią kierująca autem marki nissan. Doszło do klasycznego najechania na siebie pojazdów.

 

Na skutek zderzenia dwie osoby, kierowca forda i kierująca mitsubishi zostali przewiezieni na badania do szpitala na al. Kraśnicką.

 

Na ul. Diamentowej występują utrudnienia, ponieważ jeden pas w stronę ul. Jana Pawła II jest zablokowany.

 

Zdjęcia z miejsca zdarzenia mamy od Czytelnika Bartka i Artura. Dzięki!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.