Poranne korki w Lublinie przez awarie sygnalizacji świetlnych na kilku skrzyżowaniach

Korek na al. Solidarności
Korek na al. Solidarności | fot. czytelnik Kamil

W poniedziałek rano na kilku ważnych skrzyżowaniach w Lublinie doszło do awarii sygnalizacji świetlnych. Kierowcy utknęli w długich korkach. Wielu przez to spóźniło się do pracy.

Poranne korki w Lublinie: pięć awarii sygnalizacji

O kłopotach w działaniu sygnalizacji świetlnych w Lublinie zostaliśmy poinformowani przez naszych Czytelników. Skutki tych awarii odczuli kierowcy poruszający się takimi ulicami jak m.in. al. Solidarności, al. Tysiąclecia, al. Unii Lubelskiej, al. Spółdzielczości Pracy, ul. Bohaterów Monte Cassino, czy ul. Armii Krajowej.

W przypadku awarii sygnalizacji świetlnej na rondzie Dmowskiego kierowcy jadący od strony Warszawy stali już od wiaduktu nad rondem Witolda Pileckiego.

„Dzisiejszego poranka wystąpiły awarie sygnalizacji na skrzyżowaniach ulic: Tysiąclecia – Lwowska, Franczaka 'Lalka’ – Skalskiego, Spółdzielczości Pracy – Dożynkowa, Bohaterów Monte Cassino – Armii Krajowej oraz Głęboka – Pagi” – informuje Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie przyznaje, że usterki do firm utrzymujących sygnalizacje w naszym mieście zgłoszono niezwłocznie, zaraz po godz. 06:00 rano.

„Przyczyną awarii były zwarcia w instalacji elektrycznej sygnalizacji świetlnych. Po przeprowadzeniu napraw, około godz. 10:30 wszystkie światła już działały poprawnie. Przywracanie ich funkcjonalności odbywało się systematycznie” – mówi Justyna Góźdź.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.