Popis głupoty i nocny pościg ulicami Lublina. Motocyklista odpowie nie tylko za ucieczkę przed policją

Nocny pościg za motocyklistą ulicami Lublina
Nocny pościg za motocyklistą ulicami Lublina | fot. KMP Lublin

29-letni motocyklista uciekał przed policją ulicami Lublina. Zatrzymał się dopiero wtedy, gdy przewrócił się na motocyklu w trakcie ucieczki. Mężczyzna niedługo usłyszy zarzuty.

Motocyklista uciekał policji Lublin

Do zdarzenia doszło w sobotę (27.08) przed godz. 23 na al. Solidarności w Lublinie. Policjanci z ruchu drogowego w nieoznakowanym radiowozie zauważyli motocyklistę, gdy ten próbował jechać na jednym kole. Motocyklista zlekceważył wydawane przez policjantów sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać.

Pościg za motocyklistą trwał kilka kilometrów. 29-latek próbował ucieczki al. Witosa w kierunku ul. Grabskiego, popełniając przy tym liczne wykroczenia. Jednak pomimo prób nie udało mu się zgubić policyjnego bmw. Na końcu sam się przewrócił, po czym próbował oddalić się pieszo, lecz po chwili został zatrzymany przez policjantów.

W trakcie kontroli okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami i ważnych badań technicznych pojazdu. Mężczyzna niedługo usłyszy zarzuty. Grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

Nagranie z pościgu ulicami Lublina

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.