Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą. Gdy go zatrzymali próbował ich pobić

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Kierowca jechał od Bełżyc w stronę Borzechowa. Gdy policjanci próbowali zatrzymać go do kontroli, ten zaczął uciekać z dużą prędkością ratując się ucieczką w pola. Po krótkim pościgu udało się zatrzymać kierowcę, który zaczął wyzywać funkcjonariuszy i rzucił się z pięściami.

 

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci z Bełżyc zostali powiadomieni przez jednego z kierowców, że od Bełżyc w kierunku Borzechowa jedzie audi, którego kierowca jest najprawdopodobniej pijany. Z relacji mężczyzny wynikało, że kierowca porusza się tzw. „wężykiem”. Mężczyzna na bieżąco informował policjantów o kierunku jego jazdy.

 

Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce próbowali zatrzymać kierowcę audi do kontroli. Ten jednak zignorował dawane sygnały i ruszył dalej. Kierowca uciekał z dużą prędkością ratując się ucieczką w pola.

 

Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Mężczyzna był agresywny, wyzywał policjantów, rzucał się na nich i próbował kopać.

 

Od 29-latka wyczuwalna była woń alkoholu, jednak odmówił poddania się badaniu alkomatem. Została mu pobrana krew. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.