Policjant w dniu wolnym od służby rozpoznał poszukiwanego. Ten rzucił się do ucieczki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjant w czasie wolnym od służby, doprowadził do zatrzymania poszukiwanego za rozboje. Rozpoznał go, gdy ten robił zakupy w sklepie. Ten rzucił się do ucieczki i pobiegł w pola.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Dys. Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu rozpoznał poszukiwanego mężczyznę. To 27-latek poszukiwany za rozboje.

Ten rozpoznał także policjanta ponieważ był przez niego w przeszłości zatrzymywany. 27-latek rzucił się do ucieczki. Pobiegł przez pola w kierunku zalesionym. Policjant wezwał wsparcie i rozpoczęły się poszukiwania za 27-latkiem.

W trakcie poszukiwań mundurowi zauważyli ślady na śniegu pozostawione przez 27-latka. Po nich dotarli do ukrytego w krzakach mężczyzny. 27-latek został zatrzymany i trafił do aresztu.

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od trzech lat. Ma do odbycia karę 11 lat pozbawienia wolności za rozboje. Był poszukiwany na podstawie czterech listów gończych.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Super postawa. Oby więcej takich świetnych Policjantów . Brawo. Mam nadzieję że przełożeni to docenią, w formie pieniężnej oczywiście.

  2. Tylko kto mu da premie pewnie był na L4 i pozamiatane….do końca roku jak w większości funkcjonariuszy ?