Policjant w dniu wolnym od służby rozpoznał poszukiwanego. Ten rzucił się do ucieczki

889672 zima slady butow
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjant w czasie wolnym od służby, doprowadził do zatrzymania poszukiwanego za rozboje. Rozpoznał go, gdy ten robił zakupy w sklepie. Ten rzucił się do ucieczki i pobiegł w pola.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Dys. Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu rozpoznał poszukiwanego mężczyznę. To 27-latek poszukiwany za rozboje.

Ten rozpoznał także policjanta ponieważ był przez niego w przeszłości zatrzymywany. 27-latek rzucił się do ucieczki. Pobiegł przez pola w kierunku zalesionym. Policjant wezwał wsparcie i rozpoczęły się poszukiwania za 27-latkiem.

W trakcie poszukiwań mundurowi zauważyli ślady na śniegu pozostawione przez 27-latka. Po nich dotarli do ukrytego w krzakach mężczyzny. 27-latek został zatrzymany i trafił do aresztu.

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od trzech lat. Ma do odbycia karę 11 lat pozbawienia wolności za rozboje. Był poszukiwany na podstawie czterech listów gończych.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tylko kto mu da premie pewnie był na L4 i pozamiatane….do końca roku jak w większości funkcjonariuszy ?

  2. Super postawa. Oby więcej takich świetnych Policjantów . Brawo. Mam nadzieję że przełożeni to docenią, w formie pieniężnej oczywiście.