Policjanci wytypowali 23-latka do sprawy uszkodzenia auta. W trakcie niezapowiedzianej wizyty ujawnili przy nim narkotyki

Ujawnione narkotyki w domu 23-latka
Ujawnione narkotyki w domu 23-latka | fot. KMP Lublin

Policjanci wytypowali 23-latka do sprawy uszkodzenia auta rówieśnika, z którym był skonfliktowany. W trakcie niezapowiedzianej wizyty w jego domu funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Teraz może grozić mu do 10 lat więzienia.

Riki tiki, narkotyki

Kilka dni temu kryminalni z komisariatu w Niemcach dostali zgłoszenie o zniszczeniu samochodu marki Audi. Powstałe straty oszacowano na kwotę 2 tys. złotych. Od początku typowany do tego zdarzenia był skonfliktowany z właścicielem 23-latek. Policjanci jednocześnie podejrzewali, że może on zajmować się narkotykami.

„Mężczyzna został zatrzymany w swoim domu. W trakcie przeszukania funkcjonariusze odnaleźli znaczne ilości narkotyków. Większość umieszczona była w słoikach. Łącznie po zważeniu okazało się, że zabezpieczonych zostało blisko ćwierć kilograma marihuany i amfetaminy” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

23-latek został już doprowadzony do prokuratury i usłyszał zarzuty. Odpowie za uszkodzenie mienia i posiadanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.