Policjanci na sygnale wjechali na czerwonym świetle. Wjechał w nich opel

59852129 917931955210786 3689461071443132416 n
Zderzenie osobówki z radiowozem na rondzie Dmowskiego | fot. czytelniczka Paulina

W sobotę na rondzie Dmowskiego w Lublinie doszło do kolizji drogowej z udziałem radiowozu i samochodu osobowego. Nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 18.10 na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oznakowany radiowóz jadąc z użyciem sygnałów dźwiękowych i świetlnych po al. Tysiąclecia od strony Świdnika, wykonywał skręt w lewo w al. Unii Lubelskiej.

Podczas zjeżdżania ze skrzyżowania, gdy dla kierunku, w którym poruszał się radiowóz, wyświetlany był czerwony sygnał, samochody jadące al. Tysiąclecia w kierunku Świdnika zatrzymały się na trzech pasach ruch, natomiast z czwartego pasa opel wjechał na skrzyżowanie i uderzył w prawe przednie drzwi radiowozu.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.