Policja interweniowała w Ogrodzie Saskim. Wszystko przez młodzież, która nie potrafiła zachować się w miejscu publicznym

Interwencja policji w Ogrodzie Saskim do grupy nieumiejącej się zachować młodzieży
Interwencja policji w Ogrodzie Saskim do grupy nieumiejącej się zachować młodzieży | fot. Dominik Wąsik

W miejscach publicznych należy zachowywać się tak, aby uniknąć negatywnej ingerencji w przestrzeń osobistą współtowarzyszy. Każdy ma prawo do wyrażania siebie, nie należy jednak zapominać o potrzebach innych. Zachowanie tej grupy młodzieży w Ogrodzie Saskim zakończyło się interwencją policji.

Zbyt głośna młodzież i donos na policję

Sytuacja miała miejsce w niedziele popołudnie w Ogrodzie Saskim. Policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie o tym, że grupa młodzieży nie potrafi się zachować w miejscu publicznym. Młodzi ludzie mieli krzyczeć i zachowywać się głośno na znajdującym się tam placu zabaw. Na miejscu interweniował patrol prewencji policji.

Jak nam przekazał nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, policjanci wylegitymowali grupę nieletnich, którzy według zgłaszającego, mieli zachowywać się byt głośno. Tym razem obyło się bez większych konsekwencji.

Ze względu na zgłoszenia i interwencje z poprzednich lat, policjantów w okresie letnim będzie można znacznie częściej spotkać w popularnych miejscach, jak m.in. Ogród Saski, Park Ludowy czy deptak.

ZDJĘCIA

Patrol policji interweniujący w Ogrodzie Saskim
Patrol policji interweniujący w Ogrodzie Saskim | fot. Dominik Wąsik
Policjanci wylegitymujący grupę młodzieży w Ogrodzie Saskim
Policjanci wylegitymujący grupę młodzieży w Ogrodzie Saskim | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.