Podczas Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland przez tę ulicę nie przejedziesz

Rondo Lubelskiego Lipca '80 w Lublinie
Rondo Lubelskiego Lipca '80 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W piątek i sobotę na stadionie żużlowym w Lublinie zostaną rozegrane dwie rundy Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland. Z tego powodu jedna z ulic w mieście zostanie zamknięta, a pojazdy komunikacji miejskiej pojadą objazdem.

Dwa dni żużlowych zmagań w Lublinie

Dwie rundy 2021 Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędą się 6 i 7 sierpnia (​piątek i sobota) na torze żużlowym przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. W związku z organizowanym wydarzeniem, w dniach 6-7 sierpnia nastąpi zamknięcie dla ruchu Al. Zygmuntowskich.

Ulica będzie nieczynna dla ruchu na całej długości od piątku (6 sierpnia) od godz. 10.00 do soboty (7 sierpnia) do końca dnia. Ruch wróci na Al. Zygmuntowskie w niedzielę od rana. Szczegóły dotyczące wydarzenia: Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland. Rusza sprzedaż biletów

W czasie zamknięcia Al. Zygmuntowskich obowiązywać będą objazdy linii nr 14, 153, 158 i 930. Trasa objazdu w obu kierunkach przejazdu: … – al. Piłsudskiego – Lubelskiego Lipca 80 – Fabryczna – …

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.