Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland. Rusza sprzedaż biletów

speed car motor lublin car gwarant start gniezno żużel
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Już 6 i 7 sierpnia Lublin będzie gospodarzem dwóch rund Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland 2021. Wiemy, kiedy ruszy sprzedaż biletów i w jakiej są cenie.

Bilety Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland

Dwie rundy 2021 Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędą się 6 i 7 sierpnia (​piątek i sobota) na torze żużlowym przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. ZOBACZ: Lublin organizatorem dwóch rund FIM Speedway Grand Prix 2021

Bilety na Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix będzie można kupić wyłącznie przez Internet za pośrednictwem operatora Eventim.pl. Sprzedaż biletów rozpocznie się dzisiaj, 13 lipca o godz. 20.00. Bilety będzie można nabyć na poszczególne dni lub w pakiecie, dzięki czemu możemy zaoszczędzić od 100 do 200 zł.

Do wyboru są trzy opcje: bilet na piątek (normalny – 150 zł, ulgowy – 120 zł, trybuna główna – 500 zł), bilet na sobotę (normalny – 150 zł, ulgowy – 120 zł, trybuna główna – 500 zł) albo bilet na dwa dni (normalny – 250 zł, ulgowy – 200 zł, trybuna główna – 800 zł).

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.