Pobiły i okradły swoją znajomą. Wcześniej spożywały z nią alkohol

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Chełma zatrzymali dwie młode kobiety, które pobiły swoją znajomą i zabrały jej torebkę. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Do zdarzenia doszło w piątek na osiedlu Kościuszki w Chełmie. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące rozboju dokonanego na 24-latce. Z jej relacji wynika, że została pobita przez dwie znajome, z którymi wcześniej spożywała alkohol.

Kobiety skradły jej przy tym torebkę z zawartością portfela, dokumentów i telefonu komórkowego. Wartość strat oszacowała na łączną kwotę 590 złotych. Policjanci zatrzymali dwie mieszkanki Chełma w wieku 22 i 23 lat. Odzyskali też utracony przez pokrzywdzoną telefon.

W niedzielę obie kobiety zostały doprowadzone do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie w przepisami kodeksu karnego rozbój zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.