Pobierała pieniądze od klientów i nie wywiązywała się z organizacji przyjęć. Wpadła na lokalnym targowisku

29-latka zatrzymana za oszustwo
29-latka zatrzymana za oszustwo | fot. KWP Lublin

Poszukiwana 29-latka z Lublina pobierała pieniądze od klientów za zorganizowanie przyjęć komunijnych. Te jednak nie dochodziły do skutku. Wpadła w ręce policjantów, kiedy sprzedawała truskawki na stoisku pod Lublinem.

Zniknęła z pieniędzmi klientów

W czwartek (9.06) funkcjonariusze zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji osób wydziału kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 29-latkę z Lublina poszukiwaną listem gończym.

Poszukiwania za kobietą prowadził Komisariat III Policji w Lublinie, ponieważ nie wywiązywała się z umów przy organizacji imprez okolicznościowych. 29-latka pobierała pieniądze od klientów za organizację przyjęcia komunijnego, a zaplanowane przyjęcie nie dochodziło do skutku.

„Nie było to jej jedyne przewinienie. Kobieta była już skazana za kradzież, zniszczenie mienia i inne oszustwo. Ukrywała się blisko 3 miesiące, a wczorajsze zatrzymanie było dla niej nie lada zaskoczeniem” – mówi mł. asp. Daniela Giza-Pyrzyna z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Wkrótce 29-latka z Lublina trafi do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Zatrzymana najbliższe 302 dni spędzi w areszcie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No i odpocznie za pieniądze podatników,a skradzionych pieniędzy nie zwróci . Jakby dostała karę odpracowania w kamieniołomie to i okradzionym by zwróciła i wiedziałaby jak ciężko trzeba pracować żeby coś zarobić i że życie nie polega na oszustwie. Ale oczyma ja mówię…