Po wyjściu ze sklepu uderzył mężczyznę w twarz, powodując poważne obrażenia. Szukają go policjanci

Młody mężczyzna sam zgłosił się na policję | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia ciała przy ul. Lubartowskiej w Lublinie. Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany przez kamery monitoringu miejskiego.

Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia w pobliżu Bramy Krakowskiej, przy ul. Lubartowskiej w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynika, że zarejestrowany przez kamery monitoringu miejskiego mężczyzna po wyjściu ze sklepu zaatakował pokrzywdzonego, którego uderzył w twarz, powodując poważne obrażenia. Jak wynika z materiałów sprawy, między mężczyznami wcześniej doszło do utarczki słownej.

Policjanci poszukują sprawcy. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2b tel. (47 811 45 73) lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Aktualizacja: Lublin. Po publikacji wizerunku sam zgłosił się na policję. Usłyszał zarzut szkodzenia ciała

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Pokażcie osoby towarzyszące, może ktoś rozpozna je właśnie, a przez nie dotrzecie do typa.