Lublin. Po publikacji wizerunku sam zgłosił się na policję. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała

sprawca pobicia lublin poszukiwany 2
Młody mężczyzna sam zgłosił się na policję | fot. KMP Lublin

Na I Komisariat Policji w Lublinie zgłosił się młody mężczyzna, który był poszukiwany do sprawy ataku na mężczyznę. Przyczyną jego zachowania miała być utarczka słowna, do której pomiędzy mężczyznami miało dojść w sklepie.

Zdarzenie to miało miejsce w połowie sierpnia w pobliżu Bramy Krakowskiej w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynika, że zarejestrowany przez kamery monitoringu miejskiego mężczyzna po wyjściu ze sklepu zaatakował pokrzywdzonego, którego uderzył w twarz powodując obrażenia. Jak wynikało z materiałów sprawy, między mężczyznami wcześniej doszło do słownej utarczki.

Dzisiaj na I Komisariat Policji w Lublinie zgłosił się poszukiwany mężczyzna. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. O wymiarze kary zadecyduje wkrótce sąd.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.