Płoną trawy przy Bystrzycy. Strażacy mają pełne ręce roboty

Płoną trawy przy Bystrzycy. Strażacy mają pełne ręce roboty

Piękna słoneczna pogoda sprzyja wypalaniu traw. Strażacy z regionu lubelskiego mają pełne ręce roboty. Tylko dziś strażacy w regionie wyjeżdżali aż 40 razy.

 

W miejscowości Turka płoną trawy między Biedronką a Bystrzycą. Strażacy dostali zgłoszenie po godz. 15. Na miejscu pracuje dwie jednostki. Do kolejnego pożaru traw strażacy pojechali do miejscowości Łysaków. Tu ma miejscu pracuje pięć zastępów strażaków.

 

Stan na godz. 17 – strażacy w regionie interweniowali aż 40 razy do pożarów traw. Jak informuje zespół prasowy to jeszcze nie koniec. Na szczęście od jutra nadejdzie ochłodzenie, które przyniesie opady deszczu.

 

Wideo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.