Platinum Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław. Jak dostać bilet, którego nie można kupić, i to za darmo? SPRAWDŹ!

rckik dawca oddający krew
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Jakub Orzechowski

Bilety na niedzielne finałowe spotkanie Platinum Motoru Lublin z Betard Spartą Wrocław rozeszły się jak świeże bułeczki! Klub wraz z RCKiK przygotował dla kibiców niespodziankę. W ramach akcji „Jedziemy dalej – Łączy nas krew” za oddanie krwi można otrzymać bilet! Sprawdź szczegóły.

Darmowe bilety na Motor Lublin – Sparta Wrocław

To ostatni moment, by otrzymać bilet, i to w dodatku darmowy, na niedzielny mecz Platinum Motoru Lublin z Betard Spartą Wrocław! Wraca specjalna akcja, w ramach której rozdanych łącznie będzie 100 biletów na finał w Lublinie.

Co zrobić, aby zgarnąć jeden z nich? Wystarczy w dniach 15-16 września przyjść do siedziby głównej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie przy ul. Żołnierzy Niepodległej 8, oddać krew, lub osocze i odebrać wejściówkę.

Każdego dnia rozdanych zostanie po 50 biletów. Po rejestracji w RCKiK należy zapisać się na listę, a po donacji odebrać bilet.

Godziny rejestracji dawców w piątek, 15 września:

  • 7:00-13:30 – krew pełna
  • 7:00-13:00 – osocze i płytki       

Godziny rejestracji dawców w sobotę, 16 września:

  • 7:30-13:30 – krew pełna
  • 7:30-13:00 – osocze

Zobacz także: Bilety na finał Ekstraligi Motor Lublin – Sparta Wrocław w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.