Bilety na finał Ekstraligi Motor Lublin – Sparta Wrocław w Lublinie. Sprzedaż będzie odbywała się w dwóch etapach

Bilety na finał Ekstraligi w Lublinie - Platinum Motor Lublin
Bilety na finał Ekstraligi w Lublinie | fot. Platinum Motor Lublin

W niedzielę, 17 września Platinum Motor Lublin pojedzie pierwsze spotkanie z drużyną Betard Spartą Wrocław. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:15. Wiemy, kiedy, gdzie i w jakiej cenie będzie można kupić bilety.

Sprzedaż biletów na mecz Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław. Finał Ekstraligi w Lublinie

W związku z nadchodzącym meczem finałowym Drużynowych Mistrzostw Polski 2023 Platinum Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław, sprzedaż biletów będzie odbywała w dwóch etapach wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora eventim.pl.

Przedsprzedaż biletów ruszy we wtorek (12 września) o godzinie 18:00. Jest ona dla osób posiadających karnety na sezon 2023 (jeden karnet = jeden bilet). Istnieje możliwość wpisania większej ilości karnetów przy jednej transakcji. Przedsprzedaż będzie prowadzona do godziny 20:00.

Kodem uprawniającym do kupna biletu w przedsprzedaży jest kod 9-cyfrowy znajdujący się pod kodem QR na karnecie. Przed wpisaniem kodu należy wybrać poziom promocji, czyli „T. Główna”, „Wejście A” lub „Wejście B, C” – w zależności od posiadanego karnetu.

Sprzedaż otwarta biletów na finał Platinum Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław ruszy we wtorek (12 września) o godzinie 20:00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 bilety. Klub zastrzega, że ma jedynie 6 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o wcześniejszy kontakt z klubem, celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Motor Lublin – Sparta Wrocław. Bilety na finał Ekstraligi żużlowej:

  • Trybuna główna (przedsprzedaż) – 160 złotych
  • Bilet normalny – 90 złotych
  • Bilet ulgowy (młodzież ucząca się, emeryci, niepełnosprawni) – 70 złotych
  • Bilet dziecięcy (od 3 lat do końca szkoły podstawowej) – 30 złotych

Zobacz także: Platinum Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław. Jak dostać bilet, którego nie można kupić, i to za darmo? SPRAWDŹ!

Bramy na stadion zostaną otworzone 2 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Sprzedaż biletów na finał Ekstraligi żużlowej wprawdzie jeszcze nie ruszył, ale można się spodziewać, że nie będzie łatwo dostać bilet na mecz Motor Lublin – Sparta Wrocław. W puli na finał PGE Ekstraligi będzie mniej więcej 5-6 tysięcy biletów. Wiadomo, że stadion może wejść więcej kibiców, ale od tej liczby (niecałe 9000) trzeba odjąć sektor gości oraz miejsca dla karnetowiczów.

Drugi mecz finału Ekstraligi Platinum Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław odbędzie się w niedzielę 24 września o godzinie 19:15 we Wrocławiu.

Zobacz także: Krzesełka na stadionie Arena Lublin utworzą napis MOTOR. Miejska spółka znalazła sponsora, który pokryje koszty

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Znowu sprzedadzą dwa razy więcej biletów niż miejsc? Już na półfinale ludzie siedzieli w przejściach i na poręczach a górą nie było przejścia. Żeby kiedyś ktoś z BHP się wam dobrał do 4 liter za taką organizację.