Krzesełka na stadionie Arena Lublin utworzą napis MOTOR. Miejska spółka znalazła sponsora, który pokryje koszty

Krzesełka na stadionie Arena Lublin utworzą napis MOTOR
Krzesełka na stadionie Arena Lublin utworzą napis MOTOR | fot. Krzysztof Komorski

Wiceprezes zarządu MOSiR Bystrzyca Krzyszof Komorski poinformował, że już niedługo na trybunach stadionu Arena Lublin pojawi się napis MOTOR. Miejska spółka znalazła sponsora, który pokryje koszty wymiany krzesełek.

Tak będzie wyglądał napis z krzesełek na Arenie Lublin

„Szanowny Klubie, Szanowni Kibice Motoru Lublin, mam dla Was niespodziankę! Arena Lublin to dom Motoru, dlatego już w październiku będzie to widać jeszcze wyraźniej! Na prośbę piłkarzy, środowisk kibiców i trenera Goncalo Feio udało się znaleźć partnera, który sfinansuje nam wymianę krzesełek według wzoru na wizualizacji” – poinformował w piątek (8.09) Krzysztof Komorski, wiceprezes zarządu MOSiR Bystrzyca, który zarządza stadionem Arena Lublin.

Kibice klubu od razu zwrócili uwagę Komorskiemu, że barwy Motoru Lublin to żółty, biały i niebieski, a przedstawiona przez niego wizualizacja nie uwzględniła jednego z kolorów – białego. Wiceprezes miejskiej spółki zapewnił, że w finalnym projekcie znajdzie się również kolor biały.

Zwrócono również uwagę na literę „T”, która na wizualizacji została podzielona na sektory krzeseł. – „Mam jednak tylko nadzieję, że sam projekt zostanie trochę dopracowany, bo na tej wizualizacji jednak litera T trochę słabo wygląda” – pisze jeden z kibiców klubu, który na odpowiedź Komorskiego nie musiał długo czekać.

„Rozmawialiśmy jak to rozwiązać- jeśli tylko straż pożarna pozwoli, to pomalujemy schody, żeby scalić T (droga ewakuacyjna)” – odpowiedział Krzysztof Komorski.

Wiceprezes MOSiR-u ogłosił, że napis na trybunach to dopiero początek planowanych zmian na Arenie Lublin i jej otoczeniu.

„Społeczność Motoru długo czekała na to, by Arena mocniej identyfikowała się z klubem. Napis to dopiero początek zmian. Chcę, by nasz zespół czuł się na Arenie wyjątkowo, a DNA Motoru było widoczne na całym stadionie i w jego otoczeniu” – zapowiedział Komorski.

Zobacz także: Liga Konferencji Europy na stadionie Motoru. Zoria Ługańsk zagra mecze grupowe w Lublinie [TERMINARZ]

Co sądzicie o takim pomyśle? Czekamy na wasze opinie w komentarzu poniżej – anonimowo.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Stadion nie należy do Motoru, jest własnością MOSiR-u. MOSiR należy do miasta. Mimo większościowych udziałów Jakubasa, Motor też należy do miasta. Motor (który należy do miasta) wynajmuje stadion od MOSiR-u, który też należy do miasta. Czasem zdarza się nawet, że nie mogą się dogadać 😁

  2. Donosiciele z peło próbują włazić w kakało Motorowcom za wszelką cenę. Pierwsza była marta skisło. Wielcy kibice się zrobili przed wyborami. Gonić szkopów