Pijany zakłócał spokój na zamojskiej starówce. Wpadł z narkotykami

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali agresywnego 23-latka, który zakłócał spokój na zamojskiej starówce. Jak się okazało mężczyzna był pod wpływem alkoholu i posiadał przy sobie kilka woreczków z marihuaną.

W minioną środę policjanci z Zamościa dostali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który zakłóca spokój na jednej z ulic zamojskiej starówki. Okazało się, że młodzieńcem tym jest 23-latek z gminy Zamość.

Po wykonanym badaniu alkomatem znany już był powód agresywnego i „głośnego” zachowania 23-latka. W jego organizmie było bowiem prawie 2 promile alkoholu. Ponadto w kieszeniach młodzieńca mundurowi odnaleźli kilka woreczków z suszem roślinnym” – informuje Dorota Krukowska-Bubiło z policji w Zamościu.

Susz roślinny okazał się być marihuaną, a mężczyzna został przewieziony do komendy. Kolejne woreczki z marihuaną mundurowi odnaleźli w miejscu zamieszkania podejrzanego. W czwartek 23-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.