Pijany mężczyzna poszedł do lasu ścinać drzewo. Jedno go przygniotło

Młody mężczyzna poszedł do lasu ścinać drzewo. Jedno go przygniotło, jednak zdążył zawiadomić służby ratunkowe. Jeszcze przed zmrokiem policjanci odnaleźli go nieprzytomnego.

Do zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Kowola. 18-latek poszedł do lasu ścinać drzewo. Podczas wycinki, drzewo upadając, przygniotło młodego mężczyznę. Na szczęście był przytomny i zdołał jeszcze telefonicznie powiadomić służby ratunkowe.

Podczas penetracji terenu lasu policjanci wraz z członkiem jego rodziny, jeszcze przed zmrokiem ujawnili przewrócone drzewo, a pod nim 18 latka. Był już nieprzytomny.

Mężczyzna został odwieziony do szpitala. Tam okazało się, że był nietrzeźwy. W organizmie miał 1,8 promila alkoholu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

KWP

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.