Pijany mężczyzna poszedł do lasu ścinać drzewo. Jedno go przygniotło

drewno 3

Młody mężczyzna poszedł do lasu ścinać drzewo. Jedno go przygniotło, jednak zdążył zawiadomić służby ratunkowe. Jeszcze przed zmrokiem policjanci odnaleźli go nieprzytomnego.

Do zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Kowola. 18-latek poszedł do lasu ścinać drzewo. Podczas wycinki, drzewo upadając, przygniotło młodego mężczyznę. Na szczęście był przytomny i zdołał jeszcze telefonicznie powiadomić służby ratunkowe.

Podczas penetracji terenu lasu policjanci wraz z członkiem jego rodziny, jeszcze przed zmrokiem ujawnili przewrócone drzewo, a pod nim 18 latka. Był już nieprzytomny.

Mężczyzna został odwieziony do szpitala. Tam okazało się, że był nietrzeźwy. W organizmie miał 1,8 promila alkoholu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

KWP

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.